Szybkie metody na odmianę uśmiechu

Zapewne najbardziej znanym i popularnym w chwili obecnej zabiegiem wchodzącym w skład kosmetyki dentystycznej jest wybielanie zębów u stomatologa. Wrocław zaś jest jednym z miast w Polsce, które mogą się pochwalić zarówno bogatą ofertą gabinetów, które wykonują ten zabieg, jak też i ogromnym zainteresowaniem pacjentów. Najpopularniejsze gabinety można znaleźć na stronie: dentysta-stomatolog.com/wroclaw,1.html.

Wokół wybielania zębów narosło wiele mitów, szczególnie na temat rzekomo szkodliwego działania na szkliwo. Prawdą jest, że obecnie zęby wybiela się w sposób o wiele bardziej nowoczesny i bezpieczny niż jeszcze kilka lat temu. Nie musimy już godzić się z „losem” i tym, że z natury mamy zęby bardziej żółte niż byśmy chcieli. Wreszcie nie musimy wstydzić się uśmiechać. Wystarczy wybrać się do najbliższego lekarza dentysty. Wrocław to również miejsce, w którym jest również bardzo duży popyt na wykonywanie uzupełnień kompozytowych. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wypełnień srebrnych oraz metalowych. Stomatolog korzysta w tym przypadku ze specjalnych technik, dzięki którym jest w stanie wiązać zębinę ze szkliwem, aby naprawić uszkodzenia w naszej jamie ustnej. Bardzo popularne jest również wykonywanie implantów, czyli sztucznych protez w miejsce ubytków. Jest to metoda szybka, trwała i bezpieczna. Implanty wyglądają naturalnie i są praktycznie nie do odróżnienia od naszych własnych zębów, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed późniejszymi wadami zgryzu, które zawsze są konsekwencją posiadania braków w uzębieniu. Niemniej znane i chętnie stosowane są także porcelanowe forniry. Wyglądają one również bardzo naturalnie. Ich głównym celem jest zabezpieczenie uszkodzonych lub połamanych zębów oraz przebarwień – ponieważ miejsca, w których mamy odbarwione szkliwo, zawsze są o wiele bardziej wrażliwe, a także podatne na dalsze uszkodzenia.

Wszystkie wspomniane procedury nie muszą się już nam kojarzyć z bólem, czy dyskomfortem – zanim lekarz do nich przystąpi, aplikuje nam środki znieczulające lub uspokajające. Metody te pozwalają również w stosunkowo krótkim czasie cieszyć się pięknym, całkowicie odmienionym uśmiechem – zazwyczaj wystarczy dosłownie kilka wizyt w gabinecie. Poza tym są one również niezawodne. Nie musimy zatem martwić się tym, że nasze zęby nie wyglądają tak, jakbyśmy chcieli – wystarczy po prostu wybrać się do dobrego stomatologa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>