Przedłużanie rzęs – oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli poświęcasz dużo czasu na stosowanie odżywek do rzęs, a wciąż nie jesteś zadowolona z efektów, powinnaś pomyśleć o skorzystaniu z zabiegu przedłużania rzęs u kosmetyczki. Białystok to miasto, w którym znajdziesz bardzo szeroką ofertę salonów kosmetycznych, które wykonują ten zabieg. Na stronie swiaturody.com / Białystok znajdziesz profesjonalne salony w Białymstoku, a także opinie zadowolonych klientów. One oraz poniższy artykuł na pewno ułatwią podjęcie decyzji o przedłużeniu rzęs. Dodatkowo warto przeglądnąć zdjęcia poszczególnych metod aby wybrać tą odpowiadającą najbardziej twoim oczekiwaniom.

Dzięki przedłużaniu rzęs oszczędzisz dużo czasu i pieniędzy. Możesz to w łatwy sposób przeliczyć – codziennie na zabiegi kosmetyczne związane z makijażem oczu poświęcasz około 10 minut. Jeśli robisz to każdego dnia, w skali tygodnia zajmuje ci to już 70 minut, czyli ponad godzinę. Na kosmetyki do makijażu oczu, demakijażu oraz odżywki do rzęs przeznaczasz miesięcznie około 100 złotych – kosmetyki te zużywają się szybko, a dobre maskary nie są tanie.

Jeśli pójdziesz do salonu kosmetycznego przedłużyć rzęsy, wykwalifikowana kosmetyczka jest w stanie wykonać ten zabieg nawet już w ciągu godziny. Wszystko zależy oczywiście od metody, na którą się zdecydujesz. W takim przypadku jednak wyraźną różnicę widzisz już w skali tygodnia. Zabieg kosztuje w większości gabinetów około 100 złotych – a należy go wykonywać co 4 tygodnie, lub rzadziej. Wszystko zależy od twojego komfortu – jeśli widzisz wyraźny odrost i czujesz się z nim nie najlepiej, wybierz się na uzupełnienie przedłużenia. Zazwyczaj jednak 3-4 tygodnie to minimum, po którym należy uzupełnić odrost – a zazwyczaj sztucznymi rzęsami można się cieszyć o wiele dłużej. Na pewno dużą zaletą jest to, że od momentu założenia sztucznych rzęs nie musisz już ich malować. Jeśli chcesz, możesz oczywiście używać cieni do powiek czy też eyelinera, ale gwarantujemy ci, że nie jest to konieczne. Jeśli kiedykolwiek zazdrościłaś swojemu mężczyźnie, że przygotowanie się do wyjścia zajmuje mu około pięciu minut, kiedy musi przemyć twarz, umyć zęby i się ubrać, teraz będziesz mogła doświadczyć tego samego komfortu.

Rzęsy przedłużać można różnymi metodami i z użyciem różnych materiałów. Do wyboru mamy przedłużenie 1:1 (najbardziej popularne, gdzie do jednej naszej rzęsy doklejana jest jedna sztuczna), 2:1, 3:1, a nawet dające teatralny efekt 6:1. Ze względu na materiał rzęsy dzielimy na: syntetyczne, jedwabne, z domieszką czy też wyczesywane z norek, W tak szerokim wachlarzu jesteś w stanie wybrać dla siebie te najbardziej wygodne i odpowiednie. Przedłużenie rzęs jest doskonałym pomysłem na wakacje czy też urlop, kiedy chcesz uniknąć malowania się w trakcie upałów, a zarazem doskonale wyglądać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>