Profesjonalne zabiegi w walce z cellulitem i nadwagą

Jest wiele okazji aby doprowadzić nasze ciało do porządku, czyli pozbyć się niedoskonałości takich jak zbędne fałdki tłuszczu oraz cellulit. Bardzo często jest jednak tak, że intensyfikujemy nasze wysiłki w szczególnych okresach takich jak: sylwester, impreza urodzinowa oraz inne spotkania z rodziną i znajomymi. Aczkolwiek aby się udało na trwałe osiągnąć ten cel, konieczne może się okazać dokonanie zmian i to w całym naszym harmonogramie życia. Mianowicie będziemy modernizować coś zarówno w sposobie odżywiania to znaczy: staramy się zlikwidować bardzo kaloryczne produkty spożywcze (licznik kalorii), które posiadają także dużą ilość chemii oraz zwiększymy ilość ruchu wdrażając odpowiednio dostosowane do naszej kondycji ćwiczenia spalające nadmiar tkanki tłuszczowej. Dodatkowo żeby przyspieszyć ten proces możemy skorzystać z profesjonalnej oferty zabiegów, które może nam przedstawić i zaoferować kosmetyczka (swiaturody.com > Kraków). Najpierw bowiem musimy przygotować swoje ciało poprzez serię kuracji oczyszczających i złuszczających, dopiero potem dochodzimy do meritum sprawy czyli wyboru ostatecznego zabiegu wspomagającego walkę z nadwagą.

Profesjonalne gabinety SPA oferują naprawdę szeroką gamę takich metod, które działają na różny sposoby. Na przykład zabieg Icoon Fatzone wykorzystuje 2 głowice masujące z rolkami które mają mikrootwory zasysające skórę i wytwarzające multimikrostymulację. Relaks dzięki nimi jest murowany a efekt to widoczne zmniejszenie w talii o co najmniej jeden rozmiar. Z kolei Collistar łączy w sobie zarówno nawilżanie jak i ujędrnianie gdzie podczas zabiegu wykorzystywane są pięknie pachnące kosmetyki tej marki. W kuracji zastosowany jest najpierw wygładzający krio-żel, który chłodzi skórę a następnie silnie ujędrniający krem który poprzez masaż sprawia, że cera staje się nawilżona, miękka oraz elastyczna.

Jednak prawdziwym hitem w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem jest Lipo laser, który wykorzystuje urządzenie zawierające aż 6 głowic, dlatego też powinniśmy wybrać taki salon kosmetyczny który będzie go mieć w swojej ofercie. To niesamowite, że już podczas pierwszego zabiegu możemy stracić przynajmniej jeden centymetr w obwodzie. Innowacyjność tej terapii polega na tym, że w zabiegu tym jest wykorzystywany laser o świetle czerwonym który pobudza procesy metaboliczne i w efekcie dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, która następnie zostaje usunięta za pośrednictwem naszego układu limfatycznego.

4 myśli na temat “Profesjonalne zabiegi w walce z cellulitem i nadwagą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>